Doğum yılınızı yazınız
GİRİŞ
Pump Worx Şarzlı Penis PompasıPump Worx Şarzlı Penis PompasıPump Worx Şarzlı Penis PompasıPump Worx Şarzlı Penis Pompası
Pump Worx Şarzlı Penis Pompası

Pump Worx Şarzlı Penis Pompası

Ürün Kodu: 329923

470.59

TL

400.00

TL

 
  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit
  • Gizlilik
  • İletişim

Pump Worx Şarzlı Penis Pompası - Ürün Açıklaması

Pump Worx Şarzlı Penis Pompası Etkilerini görebileceğiniz kaliteli ürünle hemen, bugün satın alarak tanışın !

PUMP WORX - RECHARGEABLE AUTO-VAC

Bu profesyonel sınıf Şarj edilebilir 3-Hızlı Auto-Vac Penis Pompası ile son!
En iyisi, pil konusunda endişelenmenize gerek Kalmaz
Sadece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bu şarj edilebilir pompa sizin için tüm çalışmaları yapsın
Basitçe tüp içine penis takın ve emme işlemini üç farklı cekim  aracılığıyla ve yapsın "+" düğmesine basın. Hızını azaltın veya "-" butonuna ve anında orta hızlı açma düğmesine basarak basıncı tahliye edin.
Tüp kalın, ağır dereceli polikarbonat plastikten yapılmış ve büyüme ölçmek için standart ve metrikt ile işaretlenmiştir.
Şarj etmek için,2 saat boyunca herhangi bir USB portuna takın, motordan kapağını kaldırın ve birlikte şarj yerleştirin, 90 dakika çalışma süresi vardır
İşiniz bittiğinde, sadece silindirden motoru ayırmak ve oyuncak süpürge ve ılık su ile Yıkayın
Ürün uzunluğu: (290 mm).
Ürün Genişlik:(66 mm).
Ürün Kuşak:. (208 mm)
Ürün Çapı:  (66 mm).
Ürün İç çap:  (13 mm).
Ürün Ağırlığı:  (366 gram)
Pump Worx şarj edilebilir penis popası çok kulanışlı ve dayanıklı bir pompa modelidir.Özlikle ellerinizin yorulmaması için tasarlanan  mühendislik harikası pompa güçlü vakumu sayesinde tam bir emiş yapmaktadır.
Şarj edilmesi oldukça kolay olan bu pompayı herhangi bir USB girişi olan bilgisayarda rahatlıkla şarj edebilirsiniz.
Kullanımı: 
Öncelikle penis pompasına penisinizi sıkı bir şekilde yerleştiriniz.daha sonra penis pompasındaki vakuma sürekli basıp bırakınız bu işlemi penisiniz penis pompası haznesinde iyice gerilene kadar devam ediniz daha sonra pompada bulunan basın düğmesine basarak havayı boşaltınız.
Bu işlemi yaklaşık ortalam günde 20 dk uygulayınız tavsiye edilir.Ürün kullanım hakkında detaylı bilgiyi bizi arayark alabilirsiniz.Ayrıca penis pompa kullanım kılavuzu kutu içerisnde bulunmaktadır.
Not: Penis pompası ile birlikte subazlı medikal kayganlaştırıcı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Subazlı kayganlaştırıcılar için tıklayınız.

Set ve Cihazlar İle Egzersiz Yolları
Erkeklerin psikolojisini etkileyebilen konular arasında yer alan penis boyutları erkek için övünç kaynağı ya da bir fobi olarak psikolojisinde konumlanabilmektedir.  
Penis boyutlarını etkileyen en önemli faktör genetik altyapıdır. Yani penis büyüklüğü bilimsel açıdan bakıldığında atalarımızdan bize mirastır. Bilimsel olarak yapılmış araştırmalara göre bir kadının cinsel ilişkide tatmini için gereken en kısa penis boyu penis 17,50 cm olması gerekir. Bu boyuttan daha ufak bir penis boyuna sahip erkeklerin partnerlerini tatmin edebilmeleri için kadın vücudu üzerinde çok ciddi bir bilgi sahibi ve ustalığa sahip olmaları gerekir hatta bazı durumlarda ustalık dahi kadınların tatminine yardımcı olmamaktadır.

Yani penis üzerinde gerginlik sağlayarak dokuların gelişimini dolayısıyla kasların uzamasını sağlanabilir. Penis egzersiz cihazı  tek başlarına da kullanıldığında oldukça etkili olsalar da penis bakım kremleri ile birlikte kullanıldığında sonuçlar hem daha sağlıklı hem de daha etkili olmasını sağlanabilir.
Pump Worx Şarzlı Penis Pompası ve diğer ATL ürünlere vibratorum.net'dan güvenle ve hemen sahip olabilirsiniz.

Pump Worx Şarzlı Penis Pompası, Penis boyutları çok uzun yıllardır erkekliğin şanı olarak gurur kaynağı veya mahcubiyet kaynağı olmuştur.
Çiftler arasında yapılan araştırmalarda ise kadınların cinsel ilişkide tatmin olabilmesi için gerekli penis boyunun minimum 16 cm olması gerektiğini ve daha fazla büyük olması halinde de daha fazla tatmin olabildiklerini göstermektedir. 
Penis boyunun küçüklüğü ya da büyüklüğü genel de kalıtsal bir durumdur yani aileden gelmektedir.
Yapılan araştırmalarda Türkiye de ortalama penis boyutları 17-19 cm arasındadır. 
Pump Worx Şarzlı Penis Pompası ve diğer ATL ürünlere vibratorum.net'dan güvenle ve hemen sahip olabilirsiniz.
 

Ürün AdıPump Worx Şarzlı Penis Pompası
Stok Kodu329923
Ürün KategorisiPenis Pompaları
MarkaATL
Bedenler
Renkler


Uyarı: 
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, Sağlık Beyanına Aykırı eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.


sex shop   sex shop   vibratör   seks shop istanbul